Op 13 mei 2012 is de Kampioenschapsclubmatch gehouden. Hieronder alle geplaatste Deerhounds (foto's gemaakt door Huub Hierck)

reuen puppy klasse 1e Malda Ros Alvin Dirty Mind
(Tobias Thor Tiamo of Dirty Mind X Rolly Rhuna Rose of Dirty Mind)
2e Darek Assi Irater
(Assing Irater Irsias X Carrie Randis Irater)
 
/////////////////////////// //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
reuen jeugd klasse 1e Whole Wyatt Webber of Dirty Mind
(Grandcru Brut of Dirty Mind X Edme Eden Sense of Beauty)
2e Fionn Fritzens Centenary
( Strainwith Symphony X Fritzens una Viareggianna)
 
  3e Warlock Wizar William of Dirty Mind
(Grandcru Brut of Dirty Mind X Edme Eden Sense of Beauty)
 
   
/////////////////////////// //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
reuen Jonge Honden Klas

1e Cairnesund's Pearly Prince
(Eimhir Dhourak Sense of Beauty X Eikica Fluffy Fantasy)

 
   
//////////////////////////// //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
reuen open klasse 1e Cairnesund's Silver Pearl
(Eimhir Dhourak Sense of Beauty X Eikica Fluffy Fantasy)

2e Talisker van de Meirse Weiden
(Clarence O'Cockaigne X Cailolin Celidhe of the Royal Club)

 
///////////////////////////// //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
reuen fokkersklas 1eCairnesund's Pearlicious
(Eimhir Dhourak Sense of Beauty X Eikica Fluffy Fantasy)

 

   
///////////////////////////// //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
reuen kampioensklas 1e Sebastian Shilo Star of Dirty Mind
(Dirty Mind Ian Sense of Beauty X Orson Orphan Ombra of Dirty Mind)

2e Pitlochry's Dirty Mind Hyves
(Hyndsight Keep the Faith X Pitlochry's Aurora Annabell)

 
//////////////////////////// /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Beste reu 1e Sebastian Shilo Star of Dirty Mind

Res. Cairnesund's Pearly Prince

 
//////////////////////////// /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
teven baby klasse 1e Femie Uchi Sense of Beauty
(Sebastian Shilo Star of Dirty Mind X Urbania Uchi Utwo of Dirty Mind)
 
   
//////////////////////////// /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
teven puppy klasse

1e Malda Ros Amai
( Tobias Thor Tiamo of Dirty Mind X Rolly Rhuna Rose of Dirty Mind)

 
   
///////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
teven jeugd klasse 1eWorld Wide Winning of Dirty Mind
(Grandcru Brut of Dirty Mind X Edme Eden Sense of Beauty)
2e Wedme Wonder Whitny of Dirty Mind
(Grandcru Brut of Dirty Mind X Edme Eden Sense of Beauty)
 
///////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
teven jonghondenklasse 1e Cairnesund's Pearl of Summer
(Eimhir Dhourak Sense of Beauty X Eikica Fluffy Fantasy)
 
   
//////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
teven open klasse 1e Rose Rhonda Rollyof Dirty Mind
(Dirty Mind Ian Sense of Beauty X Beauty Terri Irater)
2e Edme Eden Sense of Beauty
(Eileandour Dhourak X Silver Eden Elvy Sense of Beauty)
 
  3e Cobby Randis Irater
(Eileandour Dhourak X Grayrory's Drama

 

   
//////////////////////////// //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
teven kampioens klas 1e Tobia Tina Turner of Dirty Mind
(Eilenadour Dhourak X Grandcur Bolli of Dirty Mind)
2e Ulbha Uchi Ustasia of Dirty Mind
( Grandcru Brut of Dirty Mind X Eva Eden Sense of Beauty)
 
 

3e Urbania Uchi Utwo of Dirty Mind
( Grandcru Brut of Dirty Mind X Eva Eden Sense of Beauty)

 
   
//////////////////////////// //////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// ///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Beste teef Tobia Tina Turner of Dirty Mind Res.Beste teef Rose Rhonda Rollyof Dirty Mind
 
  Best of Breed: Tobia Tina Turner of Dirty Mind . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Best opposite sex: Sebastian Shilo Star of Dirty Mind